Tabletki Poronne

Oferujemy następujący zestaw!

12szt Cytotec + 1szt Mifegest (Mifepristone RU-486) | Cena: 525zł

Najlepszy i najbardziej polecany zestaw! Skuteczność wynosi aż 98%!

tabletki poronne zestaw cytotec plus mifepristone aborcjawdomu.pl

DO CENY ZESTAWU NALEŻY DODATKOWO DOLICZYĆ KOSZT PRZESYŁKI, KTÓRY WYNOSI 25ZŁ.

Tabletki Poronne! Kup oryginalny zestaw tabletek poronnych już dzisiaj!

Wszystkie zdjęcia zestawów widoczne wyżej zostały wykonane własnoręcznie przez nas. Właśnie takie tabletki poronne otrzymasz w przesyłce!

Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco i gwarantujemy, że przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia!

Każda przesyłka nadawana jest POBRANIOWO ZE SPRAWDZENIEM ZAWARTOŚCI PRZED ZAPŁATĄ!!!

Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję i anonimowość! Tabletki poronne wysyłane są w przesyłkach, które nie sugerują swojej zawartości – specjalnie tak, żeby na pewno bezpiecznie dotarły do was.

Dane odbiorców są kasowane zaraz po nadaniu przesyłki.

Wszystkie potrzebne informacje na temat tabletek poronnych i aborcji farmakologicznej Państwo na naszej stronie w zakładce „Czym są tabletki poronne?„. Tam opisane zostało czym są te tabletki poronne, jak jest stosować, jak wygląda cały przebieg kuracji i jak się do niej przygotować.

Aby zamówić wybrany przez siebie zestaw, proszę wysłać nam maila na adres:info@aborcjawdomu.pl

W mailu proszę podać swoję imię i nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu i zestaw na jaki się decydujemy. Do złożenia zamówienia potrzebne są te WSZYSTKIE informacje. W szczególności bardzo ważny jest NUMER TELEFONU. Proszę o tym pamiętać wysyłając do nas wiadomość!

Zamówienie można również złożyć na naszym Czacie podczas rozmowy z konsultantem na żywo! Wystarczy kliknąć tę ikonę –  by rozpocząć z nami rozmowę!

W przypadku pisania wiadomości na czacie gdy nie jesteśmy już dostępni proszę podać swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu i na jaki zestaw się decydujemy.

Zawsze odpisujemy na wszystkie maile, więc proszę po paru godzinach lub na drugi dzień sprawdzić skrzynkę i zobaczyć czy nie ma tam maila od nas. Proszę też sprawdzić folder SPAM gdyż czasami tam mogą wylądować maile od nas!